Siedziba

siedziba

Wybierając studia w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku zapewniasz sobie komfortowe warunki do nauki w doskonale zlokalizowanej, własnej siedzibie uczelni. Dojazd do uczelni, która mieści się w centrum Trójmiasta, ułatwi Ci szybka kolej miejska lub tramwaj. Znajdujemy się także 1,5 km od morza, gdzie możesz zrelaksować się po zajęciach.

W nowoczesnym budynku znajdują się sale wykładowe, sale ćwiczeniowe i seminaryjne oraz sale do prowadzenia specjalistycznych zajęć z fizjoterapii i kosmetologii. Wnętrza sal są nowoczesne i odpowiednio wyposażone (m. in. w specjalistyczną aparaturę i sprzęt medyczny, rzutniki multimedialne, ekrany, pomoce naukowe, mapy edukacyjne). Wszystko to, aby zapewnić Ci wysoką jakość kształcenia.

Obejrzyj jak prowadzimy zajęcia:

WIRTUALNA WYCIECZKA
Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Kliknij na obrazek poniżej aby rozpocząć zwiedzanie.

wirtualna wycieczka

BIBLIOTEKA
Nasza biblioteka usytuowana jest z dala od uczelnianego zgiełku i hałasu – gwarantuje ciszę i spokój pomocne w efektywnej pracy własnej. W wypożyczalni i czytelni czeka na Ciebie ponad 20 000 woluminów, a także czasopisma branżowe i zasoby multimedialne.
galeria zdjęć

CAFE PAUZA

Miejscem relaksu i spotkań studentów jest nowoczesna CAFE PAUZA.

galeria zdjęć

Print Friendly, PDF & Email