Nowość! Studia licencjackie – dietetyka!

NOWOŚĆ! STUDIA NA KIERUNKU DIETETYKA
Interesujesz się zdrowym odżywieniem, wpływem jedzenia na ludzki organizm, chcesz rozwinąć swoje zainteresowania? Wybierz studia licencjackie na kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku!dietetyka_slZ nami zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę z obszaru nauk medycznych, farmaceutycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Oferujemy Ci studia o profilu praktycznym – dzięki którym będziesz miał możliwość swobodnie połączyć wiedzę teoretyczną z konkretnymi umiejętnościami w pracy zawodowej. Studiując w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku, przekonasz się, że można rozwijać i kształcić swoje zainteresowania w sposób nie tylko przyjemny, ale i efektywny. Pamiętaj – największy sukces odnoszą Ci, którzy swoją pasję przekształcają w zawód!
Wybierz studia na kierunku dietetyka, jeśli chcesz poznać zasady prawidłowego żywienia człowieka zdrowego i chorego, zrozumieć, w jaki sposób to, co jemy, wpływa na nasz organizm, promować zdrowy styl życia, czy też przeciwdziałać chorobom dietozależnym.
Jakie perspektywy zawodowe otwiera przed Tobą ukończenie studiów na kierunku dietetyka? Będziesz mógł podjąć zatrudnienie w publicznym lub niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej, zakładzie żywienia zbiorowego i zakładzie dostarczającym żywienie do szpitali i innych placówek zbiorowego żywienia, w organizacji konsumenckiej, placówce sportowej. Jeśli dodatkowo zdobędziesz przygotowanie pedagogiczne, będziesz mógł uczyć innych np. w szkołach średnich.

Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku to jedyna uczelnia niepubliczna na Pomorzu, która oferuje kierunek dietetyka!

Sprawdź więcej tutaj

Новости крыма

Print Friendly, PDF & Email