O wydziale

Trójmiasto i okolice to jeden z najpopularniejszych regionów wypoczynkowych w Polsce, w którym rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z zakresu nauk o zdrowiu m.in. FIZJOTERAPEUTÓW i KOSMETOLOGÓW. W 2006 r. Senat Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku powołał Wydział Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu. Obecnie na tym wydziale kształcimy studentów na trzech kierunkach studiów I stopnia: DIETETYKA, FIZJOTERAPIA (decyzja 1, decyzja 2) i KOSMETOLOGIA.

Sektor usług fizjoterapeutycznych i kosmetycznych oraz rozwijająca się infrastruktura wypoczynkowa stwarzają ogromne możliwości zatrudnienia, a także tworzenia miejsc pracy przez naszych absolwentów – dla siebie, swoich rodzin oraz lokalnej społeczności. Rozwój fizjoterapii, zdrowego stylu życia, dbałość o sylwetkę i wygląd to także doskonała przesłanka do zdobycia zawodu przyszłości na naszym wydziale!

Dla osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu nauk o zdrowiu przygotowaliśmy 4 kierunki studiów podyplomowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem: COACHING ZDROWIADIETETYKA, NOWOCZESNE METODY FIZJOTERAPII, KOSMETOLOGIA BIOESTETYCZNA.

Wiemy, jak ważne jest zdobywanie nowych kwalifikacji, aby stać się atrakcyjnym na rynku pracy.
Zapraszamy na KURSY I SZKOLENIA przygotowane i prowadzone przez najlepszych specjalistów!

WŁADZE UCZELNI

Print Friendly, PDF & Email