Fizjoterapia

fizjoterapia

8 lat doświadczenia

STUDIA I STOPNIA (LICENCJACKIE)

Jesteśmy jedyną wyższą uczelnią niepubliczną na Pomorzu prowadzącą studia na kierunku fizjoterapia. Od 8 lat kształcimy wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Po ukończeniu naszych studiów uzyskasz uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu fizjoterapeuty oraz prowadzenia własnego gabinetu fizjoterapeutycznego. Nasi absolwenci są bardzo wysoko oceniani przez swoich pracodawców w pracy zawodowej.

Zwiększające się zapotrzebowanie na działania terapeutyczne, profilaktyczne i prozdrowotne oraz wzrastająca skuteczność leczenia fizjoterapeutycznego powodują, że rośnie popyt na absolwentów kierunku fizjoterapia.

Podczas studiów nauczysz się wykonywać zabiegi m.in. z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, masażu leczniczego oraz terapii manualnej. Poznasz obsługę profesjonalnego sprzętu oraz aparatury stosowanej w fizjoterapii. Zapoznasz się z zasadami tworzenia i rozwoju własnej działalności gospodarczej w zakresie fizjoterapii, dlatego też będziesz mógł stworzyć miejsce pracy dla siebie i innych osób.

Studiuj fizjoterapię, jeśli posiadasz zdolność empatii, łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i chcesz im pomagać. Nauczymy Cię zrozumienia dla potrzeb pacjentów związanych z chorobą, niepełnosprawnością lub podeszłym wiekiem.

Dużą wagę przykładamy do realizacji zajęć praktycznych, zajęć klinicznych z pacjentami oraz praktyk zawodowych. Te trzy wymiary kształcenia praktycznego doskonale przygotują Cię do przyszłej pracy zawodowej. Współpraca ze świetnie wyposażonymi i nowoczesnymi podmiotami leczniczymi pozwala nam na realizację tych zajęć na najwyższym poziomie. Stwarzamy studentom niepowtarzalną okazję, aby uczyć się od najlepszych specjalistów.

Studentów fizjoterapii zachęcamy do dbania o własną sprawności fizyczną, która jest niezbędna do wykonywania zadań związanych z działalnością zawodową fizjoterapeuty.

W naszej siedzibie przygotowaliśmy doskonale wyposażone pracownie. Sprawdź gdzie i w jaki sposób prowadzimy zajęcia.

Czas trwania studiów: 7 semestrów

WPISOWE: 400 zł SUPER PROMOCJA – O ZŁ WPISOWEGO!

Czesne za semestr studiów stacjonarnych i niestacjonarnych wynosi 2 550 zł!
Na ostatnim semestrze studiów czesne zwiększone jest o 200 zł.

czesne na raty

Przedmioty na kierunku fizjoterapia

Co po studiach?

Praktyki

Stypendia

Print Friendly, PDF & Email